Hakkımızda

Çankaya Hukuk ve Danışmanlık Bürosu 1999 yılında Çankaya Ankara'da faaliyete başlamıştır. Şirketimizin kurucusu Av.Filiz Sütçigil, 20 yıldır bu sektörde çeşitli uluslararası şirketler, büyükelçilikler, bankacılık ve finans kuruluşları ile çok sayıda bireysel ve kurumsal müvekkil ile çalışmaktadır.

Büromuz söz konusu hizmetleri en hızlı ve kaliteli şekilde sunmak amacıyla Türkiye'nin her ilinde  geniş bir avukat kadrosuna sahiptir. Gerektiğinde konusunda uzmanlaşmış profesyoneller ve akademisyenlerle iş birliği yapmaktadır. Akaryakıt ve LPG sektöründe de uzman, hızlı ve çözüm odaklı kadrosu ile elinden gelen en iyi hizmeti vermektedir. Konuyla ilgili çıkan kanunlar ve mevzutlar internet sitesinde yayınlanmaktadır.

Müşterilerimizi, yasalar çerçevesinde ve her alanda en profesyonel ve en yüksek kalite stardartlarında temsil etmek, hukuk ve danışmanlık hizmetleri vermek, gereken öngörüler ile tüm pürüzleri ortak iletişim ile olabilecek en iyi sonuca verimli ve hızlı bir şekilde götürmek kuruluşumuzun misyonunu oluşturmaktadır.

Tüm akaryakıt ve LPG ile ilgili sorunlara çözüm üreten danışmanlık büromuz ülke çapında sizlere hizmet vermekten onur duymaktadır.

 

Powered by Bilgeweb